Z radością informujemy, że w dniu 24 czerwca 2026 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu filmowego pn. „Mój dzień w Warsztacie Terapii Zajęciowej” ogłoszonego w ramach inicjatywy „WAŻNI”. Na konkurs wpłynęło łącznie 18 filmików z Warsztat Terapii Zajęciowej w Biskupcu, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dobrym Mieście, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Olsztynku. Wspólne oglądanie zgłoszonych do konkursu filmików oraz rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w wyjątkowym i magicznym miejscu – Gminna Biblioteka Publiczna Świątki.
Emocje sięgały niemal sufitu i jury w osobach:
– Pani Monika Ćwiek,
– Pani Aleksandra Stepnowska,
– Pani Magdalena Majecka-Prostko
miały nie lada problem, by wybrać te najlepsze. W trakcie obrad jury postanowiono przyznać 3 wyróżnienia oraz wyróżnienie specjalne na wniosek Pani Monika Ćwiek.
Efekty debat Jury:
I miejsce – Pani Patrycja Miller
II miejsce – Pan Dariusz Babski
III miejsce – Pani Teresa Hermańska
wyróżnienia:
– Pan Patryk Dąbkowski
– Pan Maciej Świderski
– Pani Karolina Zalewska
Wyróżnienie specjalne dla Pana Marcina Kwiatkowskiego za pracę na rzecz biblioteki szkolnej w Olsztynku.
Wszystkim uczestnikom konkursu, którzy przesłali Nam swoje filmy serdecznie gratulujemy kreatywności, zaangażowania i w wyjątkowy sposób przekazania wizji swojego dnia w Warsztatach Terapii Zajęciowej.
