Z radością informujemy, że w dniu 24 czerwca 2026 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu filmowego pn. „Mój dzień w Warsztacie Terapii Zajęciowej” ogłoszonego w ramach inicjatywy „WAŻNI”. Na konkurs wpłynęło łącznie 18 filmików z Warsztat Terapii Zajęciowej w Biskupcu, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dobrym Mieście, Warsztaty Terapii Zajęciowej  w Olsztynku. Wspólne oglądanie zgłoszonych do konkursu filmików oraz rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w wyjątkowym i magicznym miejscu – Gminna Biblioteka Publiczna Świątki.

Emocje sięgały niemal sufitu i jury w osobach:

– Pani Monika Ćwiek,

– Pani Aleksandra Stepnowska,

– Pani Magdalena Majecka-Prostko

miały nie lada problem, by wybrać te najlepsze. W trakcie obrad jury postanowiono przyznać 3 wyróżnienia oraz wyróżnienie specjalne na wniosek Pani Monika Ćwiek.

Efekty debat Jury:

I miejsce – Pani Patrycja Miller

II miejsce – Pan Dariusz Babski

III miejsce – Pani Teresa Hermańska

wyróżnienia:

–  Pan Patryk Dąbkowski

–  Pan Maciej Świderski

–  Pani Karolina Zalewska

Wyróżnienie specjalne dla Pana Marcina Kwiatkowskiego za pracę na rzecz biblioteki szkolnej w Olsztynku.

 

Wszystkim uczestnikom konkursu, którzy przesłali Nam swoje filmy serdecznie gratulujemy kreatywności, zaangażowania i w wyjątkowy sposób przekazania wizji swojego dnia w Warsztatach Terapii Zajęciowej.