Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie serdecznie zaprasza wszystkie rodziny zastępcze z podopiecznymi oraz wychowanków Domów dla Dzieci z Powiatu Olsztyńskiego na

Zabawę Andrzejkową

która odbędzie się dnia 24.11.2018 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Olsztynie, Plac Bema 5, w godz. 11.00 – 14.00.

W programie nie zabraknie zabawy z animatorami KARUZELI KULTURY, którzy zadbają o naszą kondycję, dobry humor i uśmiechy na twarzach. Dla miłośników wróżb będzie dostępny magiczny kącik, dzięki któremu przeniesiemy się w krainę czarów. A zdjęcia zrobione w fotobudce uwiecznią chwile dobrej zabawy.

Ponadto w czasie imprezy odbędą się gry i konkursy. Zachęcamy zarówno dzieci, młodzież, jak  i opiekunów do przyjścia na zabawę w przebraniu (mile widziane są wróżki, wróżbici, czarodziejki i czarodzieje oraz magicy).

Główną atrakcją będzie pokaz iluzji w wykonaniu Łukasza Ogonowskiego uczestnika VII edycji programu TVN „Mam Talent”.

Szczegółowych informacji dotyczących organizacji i przebiegu wyżej wymienionej imprezy udzielają pracownicy tutejszego Centrum: Emilia Lejman, Magdalena Drozdek i Agnieszka Dziewiur tel.: (089) 544 38 00. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału do dnia 16.11.2018 r. oraz o zabranie dla dzieci obuwia na zmianę.

P.S. Na każdego Andrzeja będzie czekała mała niespodzianka…

 

Hokus-pokus, czary-mary – to są jakieś czary!!!

Magicy i czarodziejki przybywajcie – naszą przyszłość nam przepowiadajcie!!!

W ten magiczny dzień Andrzejkowy wróżyć będziemy sobie.

Może marzenia spełnią się i Tobie…?

 

Magdalena Drozdek