Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie serdecznie zaprasza rodziny zastępcze na wspólną zabawę z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, która odbędzie się dnia 19.03.2017r. (niedziela) w godzinach 13.00 – 16.00 w auli teatralnej Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie, mieszczącej się na ul. Kurta Obitza 1 (Wydział Nauk Humanistycznych, Kortowo).
Wydarzenie otworzy spektakl na podstawie legendy warmińskiej „Największy skarb”, zaprezentowany przez grupę teatralną KloszArt. Następnie widzowie zarówno starsi jak i młodsi będą mogli skorzystać z warsztatów improwizacji teatralnej pod czujnym okiem aktorów.
Dla chcących rozwijać swoje zdolności plastyczne przewidziany został kącik rysunkowy, jak również kącik tworzenia kukiełek, w których będzie można dać upust swoim artystycznym pasjom.
Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału we wspólnym budowaniu konstrukcji z klocków Lego®, na temat: „Nasza ulubiona bajka”.
Na zgłoszenia czekamy telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 pod numerem telefonu (89) 544 38 21 lub (89) 544 38 22, a o wzięciu udziału decyduje kolejność zgłoszeń.