Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie informuje, że trwają przygotowania do II Sportowego Pikniku Rodzin Zastępczych Powiatu Olsztyńskiego, który odbędzie się dnia 27.05.2017 r., w godz. 11.00 – 14.00, na stadionie „Warmii” w Olsztynie, ul. Sybiraków 36.
W programie tegorocznego wydarzenia przewidziane są m.in. pokazy sztuk walki, konkursy sportowe, konkursy plastyczne oraz mecz piłki nożnej: rodziny zastępcze kontra pracownicy tutejszego Centrum.
Pragniemy, aby te wydarzenie było atrakcyjne zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich zainteresowanych osób o wsparcie rzeczowe i pomoc w zorganizowaniu tej imprezy. Czekamy również na pomysły, które uatrakcyjnią naszą imprezę.
Podczas trwania pikniku ogłosimy listę naszych partnerów i ofiarodawców. Istnieje również możliwość umieszczenia baneru, reklamy z logo Państwa firmy.
Szczegółowych informacji dotyczących organizacji i przebiegu wyżej wymienionego pikniku udzielają pracownicy tutejszego Centrum: Emilia Lejman i Magdalena Drozdek tel.: (089) 544-38-00 i (089) 544-38-21.