Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog pracujący metodą psychoterapii poznawczo-behawioralnej Pani Anna Balińska-Misiun 06-12.05.2019 r.

Organizator Anna Balińska-Misiun ,,OD NOVA” Usługi Psychologiczne i Coachingowe psycholog posiadający kurs psychologii poznawczo-behawioralnej Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby – metodą psychoterapii poznawczo-behawioralnej  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 06.05.2019 Olsztyn  INFORMACJE OGÓLNE […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 06-12.05.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 07.05.2019 Olsztyn 09.05.2019 Tuławki, gm. Dywity 09.05.2019 Olsztyn […]

Czytaj dalej

Harmonogram indywidualnego poradnictwa zawodowego – Pani Jolanta Król, Pani Małgorzata Chojnowska, Pani Agata Bronowicka 1-08.05.2019 r.

Organizator Inter Active – Agencja Komunikacji Marketingowej ul. Zdrojowa 42/12 38-481 Rymanów Zdrój Osoba prowadząca Pani Jolanta Król, Pani Małgorzata Chojnowska, Pani Agata Bronowicka Tytuł wsparcia Indywidualne doradztwo zawodowe  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 01.05 2019 Olsztyn 06.05 2019 Tuławki, gm. Dywity 07.05 2019 Olsztyn 08.05 2019  Łęgajny, gm. Barczewo […]

Czytaj dalej

Harmonogram kursu operatora koparko – ładowarki w zakresie III klasy uprawnień

  HARMONOGRAM ZAJĘĆ Kursu operatora koparko – ładowarki  w zakresie III klasy uprawnień                        Wykonawca: Centrum Szkoleń Budowlanych ul. Lubelska 33c, 10-408 Olsztyn Miejsce realizacji kursu: Centrum Szkoleń Budowlanych ul. Lubelska 33c, 10-408 Olsztyn Liczba osób: 4 Termin realizacji kursu: 11.05  – 19.06.2019 r.              11.05.2019 r. godz. 08.00 – 14.30 12.05.2019 r. godz. […]

Czytaj dalej

Harmonogram kursu języka angielskiego w stopniu podstawowym

  HARMONOGRAM ZAJĘĆ Kursu języka angielskiego w stopniu podstawowym   Wykonawca: EDUGIKA Centrum Szkoleniowe ul. Warmińska 14/5, 10-545 Olsztyn Miejsce realizacji kursu: EDUGIKA Centrum Szkoleniowe ul. Warmińska 14/5, 10-545 Olsztyn Wykładowca: Karolina Jaworska-Bendyk Liczba osób: 1 Termin realizacji kursu: 27.04  – 16.11.2019 r.              27.04.2019 r. godz. 09.00 – 11.30 18.05.2019 r. godz. 09.00 – […]

Czytaj dalej

Harmonogram kursu języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym – poziom konwersacyjny

  HARMONOGRAM ZAJĘĆ Kursu języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym – poziom konwersacyjny   Wykonawca: EDUGIKA Centrum Szkoleniowe ul. Warmińska 14/5, 10-545 Olsztyn Miejsce realizacji kursu: EDUGIKA Centrum Szkoleniowe ul. Warmińska 14/5, 10-545 Olsztyn Wykładowca: Karolina Jaworska-Bendyk Liczba osób: 2 Termin realizacji kursu: 27.04  – 22.09.2019 r.              27.04.2019 r. godz. 14.00 – 16.30 28.04.2019 r. […]

Czytaj dalej

Harmonogram kursu magazyniera

  HARMONOGRAM ZAJĘĆ Kursu magazyniera   Wykonawca: EDUGIKA Centrum Szkoleniowe ul. Warmińska 14/5, 10-545 Olsztyn Miejsce realizacji kursu: EDUGIKA Centrum Szkoleniowe ul. Warmińska 14/5, 10-545 Olsztyn Wykładowca: Krzysztof Dąbrowski Liczba osób: 1 Termin realizacji kursu: 29.04 – 26.06.2019 r.               29.04.2019 r. godz. 16.45 – 20.00 06.05.2019 r. godz. 16.45 – 20.00 08.05.2019 r. godz. […]

Czytaj dalej

Harmonogram kursu dietetyki podstawowej

  HARMONOGRAM ZAJĘĆ Kursu dietetyki w stopniu podstawowym   Wykonawca: EDUGIKA Centrum Szkoleniowe ul. Warmińska 14/5, 10-545 Olsztyn   Miejsce realizacji kursu: EDUGIKA Centrum Szkoleniowe ul. Warmińska 14/5, 10-545 Olsztyn Wykładowca: Magdalena Warmińska Liczba osób: 2 Termin realizacji kursu: 27.04  – 03.07.2019 r.              27.04.2019 r. godz. 09.00 – 14.00 28.04.2019 r. godz. 09.00 – […]

Czytaj dalej

Harmonogram kursu języka niemieckiego w stopniu podstawowym

  HARMONOGRAM ZAJĘĆ Kursu języka niemieckiego w stopniu podstawowym   Wykonawca: EDUGIKA Centrum Szkoleniowe ul. Warmińska 14/5, 10-545 Olsztyn Miejsce realizacji kursu:  EDUGIKA Centrum Szkoleniowe ul. Warmińska 14/5, 10-545 Olsztyn Wykładowca: Justyna Reisenerg Liczba osób: 1 Termin realizacji kursu: 29.04 – 03.07.2019 r.               29.04.2019 r. godz. 16.45 – 20.00 06.05.2019 r. godz. 16.45 – […]

Czytaj dalej

Harmonogram kursu prawo jazdy kat. B

    HARMONOGRAM ZAJĘĆ Kursu prawo jazdy kat. B   Wykonawca: Ośrodek Szkolenia kierowców TEST Jarosław Bogusz ul. Mickiewicza 4 pok. 302, 10-549 Olsztyn                Miejsce realizacji kursu: Ośrodek Szkolenia kierowców TEST Jarosław Bogusz ul. Mickiewicza 4 pok. 302, 10-549 Olsztyn Liczba osób: 15 Termin realizacji kursu/zajęcia teoretyczne: 27.04 – 19.05.2019 r.   27.04.2019 r. […]

Czytaj dalej