Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psychoterapeuta Pani Izabela Makowska-Trzeciak 10-23.06.2019 r.

Organizator PORT  Izabela Makowska-Trzeciak Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 13.06.2019 Olsztyn 17.06.2019 Olsztyn  INFORMACJE OGÓLNE Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba godzin 13.06.2019 Mężczyzna 11.40 – 13.10 (1,5 […]

Czytaj dalej

Harmonogram indywidualnego poradnictwa zawodowego – Pani Jolanta Król, Pani Małgorzata Chojnowska, Pani Agata Bronowicka 03-16.06.2019 r.

Organizator Inter Active – Agencja Komunikacji Marketingowej ul. Zdrojowa 42/12 38-481 Rymanów Zdrój Osoba prowadząca Pani Jolanta Król, Pani Małgorzata Chojnowska, Pani Agata Bronowicka Tytuł wsparcia Indywidualne doradztwo zawodowe  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 03.06 2019 Gryźliny, gm. Stawiguda 05.06.2019 Biskupiec 10.06 2019 Gryźliny, gm. Stawiguda 10.06 2019 Olsztyn 11.06 […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 03-16.06.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 03.06.2019 Dywity 06.06.2019 Olsztyn 07.06.2019 Tuławki, Dywity 09.06.2019 […]

Czytaj dalej

Harmonogram indywidualnego poradnictwa zawodowego – Pani Jolanta Król, Pani Małgorzata Chojnowska, Pani Agata Bronowicka 29-30.05.2019 r.

Organizator Inter Active – Agencja Komunikacji Marketingowej ul. Zdrojowa 42/12 38-481 Rymanów Zdrój Osoba prowadząca Pani Jolanta Król, Pani Małgorzata Chojnowska, Pani Agata Bronowicka Tytuł wsparcia Indywidualne doradztwo zawodowe  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 29.05 2019 Olsztyn 30.05 2019 Biskupiec  INFORMACJE OGÓLNE Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba godzin 29.05.2019 Kobieta […]

Czytaj dalej

Dodatkowy harmonogram wsparcia specjalistycznego – psychoterapeuta Pani Izabela Makowska-Trzeciak 30.05.2019 r.

Organizator PORT  Izabela Makowska-Trzeciak Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 30.05.2019 Olsztyn  INFORMACJE OGÓLNE Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba godzin 30.05.2019 Mężczyzna 11.40 – 13.10 (1,5 godz.) 1,5 […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 26.05-02.06.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 27.05.2019 Sząbruk, gm. Gietrzwałd 28.05.2019 Mątki, gm. Jonkowo […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog pracujący metodą coachingu Pani Anna Balińska-Misiun 20-28.05.2019 r.

Organizator Anna Balińska-Misiun ,,OD NOVA” Usługi Psychologiczne i Coachingowe Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 20.05.2019 Olsztyn 22.05.2019 Mątki, gm. Jonkowo 23.05.2019 Olsztyn 24.05.2019 Olsztyn  INFORMACJE OGÓLNE Data […]

Czytaj dalej

Korekta z dnia 21.05.2019 r. harmonogramu kursu spawacza: spawanie blach i rur elektrodami otulonymi MMA (111) – spoiny pachwinowe

    KOREKTA HARMONOGRAMU ZAJĘĆ Kursu spawacza: spawanie blach i rur elektrodami otulonymi MMA (111)  spoiny pachwinowe   Wykonawca: Centrum Szkoleń Budowlanych ul. Lubelska 33c, 10-408 Olsztyn Miejsce realizacji kursu: Centrum Szkoleń Budowlanych ul. Lubelska 33c, 10-408 Olsztyn   Wykładowca: Miłosz Mirosław Liczba osób: 1 Termin realizacji kursu: 25.05  – 29.06.2019 r.              25.05.2019 r. […]

Czytaj dalej

Harmonogram indywidualnego poradnictwa zawodowego – Pani Jolanta Król, Pani Małgorzata Chojnowska, Pani Agata Bronowicka 20-23.05.2019 r.

Organizator Inter Active – Agencja Komunikacji Marketingowej ul. Zdrojowa 42/12 38-481 Rymanów Zdrój Osoba prowadząca Pani Jolanta Król, Pani Małgorzata Chojnowska, Pani Agata Bronowicka Tytuł wsparcia Indywidualne doradztwo zawodowe  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 20.05 2019 Olsztyn 22.05 2019 Olsztyn 23.05 2019 Olsztyn  INFORMACJE OGÓLNE Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 20-26.05.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 20.05.2019 Dywity 21.05.2019 Olsztyn 23.05.2019 Ramsowo, gm. Barczewo […]

Czytaj dalej