Harmonogram indywidualnego poradnictwa zawodowego – Pani Jolanta Król 13-15.11.2019 r.

Organizator Inter Active – Agencja Komunikacji Marketingowej ul. Zdrojowa 42/12 38-481 Rymanów Zdrój Osoba prowadząca Pani Jolanta Król, Pani Małgorzata Chojnowska, Pani Agata Bronowicka Tytuł wsparcia Indywidualne doradztwo zawodowe  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 13.11.2019 Olsztyn 14.11.2019 Sząbruk, gm. Gietrzwałd 15.11.2019 Olsztyn  INFORMACJE OGÓLNE Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba godzin […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 12-17.11.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 12.11.2019 Biskupiec 12.11.2019 Kierzbuń, gm. Barczewo 13.11.2019 Olsztyn […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog pracujący metodą coachingu Pani Anna Balińska-Misiun 07-14.11.2019 r.

Organizator Anna Balińska-Misiun ,,OD NOVA” Usługi Psychologiczne i Coachingowe Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 07.11.2019  Olsztyn 14.11.2019 Olsztyn  INFORMACJE OGÓLNE Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba godzin 07.11.2019 […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psychoterapeuta Pani Izabela Makowska-Trzeciak 06-27.11.2019 r.

Organizator PORT  Izabela Makowska-Trzeciak Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 06.11.2019 Mątki, gm. Jonkowo 13.11.2019 Mątki, gm. Jonkowo 20.11.2019 Mątki, gm. Jonkowo 27.11.2019 Mątki, gm. Jonkowo  INFORMACJE OGÓLNE […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 04-10.11.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 04.11.2019 Gryźliny, gm. Stawiguda 05.11.2019 Olsztyn 05.11.2019 Sząbruk, […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psychoterapeuta Pani Izabela Makowska-Trzeciak 30.10.2019 r.

Organizator PORT  Izabela Makowska-Trzeciak Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 30.10.2019 Olsztyn  INFORMACJE OGÓLNE Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba godzin 30.10.2019 Kobieta 17.00 – 20.00 (3 godz.) 3 […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 21-31.10.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 21.10.2019 Dywity 21.10.2019 Gryźliny, gm. Stawiguda 23.10.2019 Biskupiec […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog pracujący metodą coachingu Pani Anna Balińska-Misiun 17-24.10.2019 r.

Organizator Anna Balińska-Misiun ,,OD NOVA” Usługi Psychologiczne i Coachingowe Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 17.10.2019 Olsztyn 24.10.2019 Olsztyn  INFORMACJE OGÓLNE Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba godzin 17.10.2019 […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 14-20.10.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 14.10.2019 Gryźliny, gm. Stawiguda 15.10.2019 Mańki, gm. Olsztynek […]

Czytaj dalej

Harmonogram indywidualnego poradnictwa zawodowego – Pani Jolanta Król, Pani Małgorzata Chojnowska, Pani Agata Bronowicka 13-14.10.2019 r.

Organizator Inter Active – Agencja Komunikacji Marketingowej ul. Zdrojowa 42/12 38-481 Rymanów Zdrój Osoba prowadząca Pani Jolanta Król, Pani Małgorzata Chojnowska, Pani Agata Bronowicka Tytuł wsparcia Indywidualne doradztwo zawodowe  w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-2” Data i miejsce wsparcia 13.10.2019 Olsztyn 14.10.2019 Olsztyn INFORMACJE OGÓLNE Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba godzin 13.10.2019 Mężczyzna 18.00 – […]

Czytaj dalej