Harmonogram zajęć kursu makijażu permanentnego – Powiat Olsztyński

     HARMONOGRAM ZAJĘĆ KURSU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO – POZIOM PODSTAWOWY- POWIAT OLSZTYŃSKI   Wykonawca: Ośrodek Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR Odział w Białej Podlaskiej Miejsce realizacji kursu: EPI CENTRUM ul. Partyzantów 79C, 10-402 Olsztyn Termin realizacji kursu: 09.11.2019 – 24.11.2019 r. Liczba osób: 1   09.11.2019 r. godz. 09.00 – 15.30 16.11.2019 r. godz. […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 14-20.10.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia „Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby” w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-1” Data i miejsce wsparcia 14.10.2019 Olsztynek 15.10.2019 Biskupiec 16.10.2019 Nowa Wieś Mała, […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 07-13.10.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia „Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby” w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-1” Data i miejsce wsparcia 08.10.2019 Olsztynek 09.10.2019 Dobre Miasto 10.10.2019 Olsztyn 11.10.2019 […]

Czytaj dalej

Harmonogram indywidualnego poradnictwa zawodowego – Pan Daniel Czapiewski 06.10.2019 r.

Organizator Centrum Wspierania Dzieci i Młodzieży Kinga Mickiewicz-Stopa Osoba prowadząca Doradca zawodowy – Daniel Czapiewski Tytuł wsparcia Indywidualne poradnictwo zawodowe Projekt pn.: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-1” Data i miejsce wsparcia 06.10.2019 Olsztynek 06.10.2019 Maróz, gm. Olsztynek  INFORMACJE OGÓLNE Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba godzin 06.10.2019 Mężczyzna 11.00 – 13.00 (2 godz.) Kobieta 13.15 – 15.15 (2 […]

Czytaj dalej

Harmonogram wyjazdu edukacyjno – wzmacniającego skierowanego do osób w wieku 15 – 16 lat

    WYJAZD EDUKACYJNO – WZMACNIAJĄCY SKIEROWANY DO OSÓB W WIEKU 15-16 LAT (GRUPA MŁODSZA)     Miejsce realizacji warsztatów: Ośrodek ,,GAWRA” w Wiknie koło Nidzicy Realizator warsztatów:   Joanna Dejko Studium Doskonalenia Zdolności Poznawczych, Stoczek 9, 21-077 Spiczyn Termin realizacji warsztatów dla grupy olsztyńskiej i nidzickiej: 11.10.2019 r. godz. 15.00  – 12.10.2019 r. godz. […]

Czytaj dalej

Harmonogram indywidualnego poradnictwa zawodowego – Pani Beata Chmarzyńska 27-30.09.2019 r.

Organizator Centrum Wspierania Dzieci i Młodzieży Kinga Mickiewicz-Stopa Osoba prowadząca Doradca zawodowy – Beata Chmarzyńska Tytuł wsparcia Indywidualne poradnictwo zawodowe Projekt pn.: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-1” Data i miejsce wsparcia 27.09.2019 Grzegórzki, gm. Nidzica 27.09.2019 Piątki, gm. Nidzica 30.09.2019 Dobre Miasto  INFORMACJE OGÓLNE Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba godzin 27.09.2019 Kobieta 16.00 – 18.00 (2 godz.) […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 30.09-06.10.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia „Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby” w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-1” Data i miejsce wsparcia 30.09.2019 Nidzica 02.10.2019 Olsztynek 02.10.2019 Rączki, gm. Nidzica […]

Czytaj dalej

Aktualizacja harmonogramu zajęć kursu języka hiszpańskiego – Powiat Olsztyński

     HARMONOGRAM ZAJĘĆ KURSU JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO – POWIAT OLSZTYŃSKI   Wykonawca: Szkoła Językowa English´s COOL ul. Okrężna 18, 11-300 Biskupiec Miejsce realizacji kursu: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biskupcu, ul. Ludowa 5 Termin realizacji kursu: 11.09.2019 – 29.11.2019 r. Osoba prowadząca: Elżbieta Cygarowska Liczba osób: 1   11.09.2019 r. godz. 16.25 – […]

Czytaj dalej

Harmonogram wsparcia specjalistycznego – psycholog Pan Kamil Wilczyński 23-29.09.2019 r.

Organizator WIL – KAM Usługi Psychologiczne Psycholog Kamil Wilczyński ul. Złota 9/10, 10-698 Olsztyn Tytuł wsparcia „Usługa wsparcia indywidualnego w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych a także poradnictwa specjalistycznego dostosowanego na podstawie indywidualnej diagnozy osoby” w ramach projektu: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-1” Data i miejsce wsparcia 23.09.2019 Biskupiec 24.09.2019 Nidzica 25.09.2019 Olsztynek 26.09.2019 Biskupiec […]

Czytaj dalej

Harmonogram indywidualnego poradnictwa zawodowego – Pan Daniel Czapiewski 19-29.09.2019 r.

Organizator Centrum Wspierania Dzieci i Młodzieży Kinga Mickiewicz-Stopa Osoba prowadząca Doradca zawodowy – Daniel Czapiewski Tytuł wsparcia Indywidualne poradnictwo zawodowe Projekt pn.: ,,Aktywizujemy i Usamodzielniamy-1” Data i miejsce wsparcia 19.09.2019 Olsztynek 22.09.2019 Maróz, gm. Olsztynek 29.09.2019 Węgój, gm. Biskupiec 29.09.2019 Biskupiec 29.09.2019 Kojtryny, gm. Biskupiec  INFORMACJE OGÓLNE   Data realizacji Osoby/czas trwania Liczba godzin 19.09.2019 […]

Czytaj dalej